4+1 Mobil Atık Getirme Merkezi


Ürün Kodu: ZK-AMG-003


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TEL : +90 531 251 85 32
E-POSTA : info@zeyrekkonteyner.comÜrünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu'nu veya Whatsapp Destek Hattı Butonunu kullanabilirsiniz.

Atık Getirme Merkezleri, çevre kirliliğinin önlenmesi ve atıkların doğru şekilde yönetilmesi için özel olarak tasarlanmış tesislerdir. Bu merkezler, evsel veya endüstriyel atıkların doğru şekilde ayrıştırılması, sınıflandırılması ve yönlendirilmesi için kullanılır. Atık Getirme Merkezleri, çevre bilinci oluşturmak ve doğru atık yönetimiyle sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamak için önemli bir rol oynar. Ayrıca, geri dönüşüm sürecine katkı sağlamak, doğal kaynakların korunması ve atık miktarının azaltılması konusunda da etkili bir üründür.

Hidrolik Kapak

Tambur kapakları içerisine montaj edilmiş hidrolik sistem ile kapakların tekrar kapatılmasına yarayan sistem.

Atık Pil Kutusu

Atık Pil Kutusu, kullanılmış pillerin doğaya verdiği zararı en aza indirerek çevre koruma bilincine katkı sağlar. Bu kutular, çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda olabilir ve kullanılmış pillerin toplanması, depolanması ve geri dönüşüme yönlendirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Atık Pil Kutusu kullanmak, hem çevre dostu bir davranış sergilemek hem de çevreyi korumak için önemli bir adım olabilir.

Kişileştirilmiş Etiketler

Atık Getirme Merkezlerinin yerleştirileceği alana veya bölgeye göre özel tasarlanmış 1. Sınıf Kalitede etiketler giydirilmektedir.