Tekerlekli Plastik Kasalar 


Plastik kasalar sanayilerde, sağlık sektörlerinde ve birçok alanda kullanılır. Hızlı ve pratik çözümlerle kullanıma uygun hale getiriyor. Kalıcı kullanım özelliği sayesinde bütçenizi kolaylıkla koruyabiliyorsunuz. Tekerlekli plastik kasalar ürünleri ya da atıkları kolaylıkla taşıya bilme imkânı sunuyor. Plastik kasalar standartlara göre imalat edilmiş olup, CE kalite sertifikalarına sahiptirler.
 
Çevreye ve insan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir durum söz konusu değildir. Uzun yıllar kolaylıkla kullanabilirisiniz. Sağlık sektörlerinde tek tip kullanılır. Renk seçeneği ise gri olarak tercih ediliyor. Diğer alanlarda ise istediğiniz renk ve ebatlarda kullanabilirisiniz. 4 adat küçük tekerleklere sahiptir. Kulanım alanlara göre boyutu ve şeklinde değişiklik görülür.  Maliyeti düşük olması tercih edilmesinde en büyük rol oynar.


Tekerlekli Plastik Kasa Teknesi 5500K


Tekerleklikli plastik kasalar kullanıma göre farklılık gösterir. Bunlardan biride 5500K modelleridir. Türkiye standartlarına uygun olarak imalat edilmiştir. Kalın plastiği sayesinde darbelere karşı dayanıklı kılar. CE sertifikaya sahiptir. Renklerinde dolama ve tahribat olmaz. Sağlık alanında kullanıma uygundur. 4 adet tekerliği mevcuttur. 

Kolay bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıyabilirisiniz. Sağda ve solda olmak üzere iki adet tutacak bulunur. Gramaj ve şekillerde değişiklik söz konusu olabilir. Kullanım alana göre en, boy v yükseklikte farklılık gözükür. Ağrılıkları yüzde 2 oranına eşittir.  Alt kısmı, sağ ve sol kısımları kapaklı olduğu için 300 kg ağırlığa kadar kolaylıkla taşıyabilirsiniz.


Tekerlekli Plastik Kasa Tekerlekli Plastik Kasa 6600K


Tekerlikli plastik kasalar en çok kullanılan ürünlerden biridir. 6600K diğerlerinden ayıran özelliği ile dikkat çekiyor. Modern bir görünüme sahiptir. Diğer plastik kasalara göre daha konforlu kullanım sunar. 500 kg ağrılığına kadar taşıma imkânı sunuyor. Genellikle sağlık sektörlerinde kullanılıyor. Ameliyat örtülerini taşımak için kullanılıyor. 4 adet tekerliği vardır. 

360 derce dönebiliyor. Alt kısmı kapalıdır. Sağ ve sol olmak üzere delikleri mevcuttur. Hava alma özelliği vardır. Kaldırmak için sap bulunmuyor. Ağırlığı 35620 GR ±%2 sahiptir. Dış ölülerini 1000*1200*910 mm olarak imalat edilmiştir. İç ölçüsü ise 915*1115*605 mm’dir. Ayrıca diğer plastik kasalara göre daha uygundur.