Sıfır Atık Geri Dönüşüm Konteynerleri 


İnsanların yaşamlarını kolaylaştırmak için birçok yöntemleri vardır. Bunları biriside atık malzemeleridir. Atıkların bazıları doğada emilimi yıllar alabiliyor. Bu yüzden hem insan sağlığını tehlikeye atıyor hem de çevrenin daha fazla kirlenmesine sebebiyet verebiliyor. Bazı atıklarda tekrar tekrar kullanılabiliyor. Böylece hem çevreyi korumuş oluyorsunuz. 

Hem de düşük bütçeyle kullanılabilir duruma gelebiliyor. Sıfır atık geri dönüşüm konteynerleri sayesinde binlerce yıl çevreyi korumuş oluyorsunuz. Plastik olması da modern bir görünüme sebep olur. Hammaddesi güneş ışınları, su, ani ıssı değişkenliği ve kimyasal etkenlere karşı kendini koruyabilecek özel yapılmış malzeme olan yüksek polietiliendirden kullanılarak imalat ediliyor. Böylelikle dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Kullanılan boylarda dahi solma durumu olmaz.


770 Litre Sıfır Atık Geri Dönüşüm Konteynerleri 


Sıfır atık geri dönüşüm konteynerleri çevre dostudur. Güneş ışınlarına, kimyasal etkenlere, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olması için özel malzemelerden yapılmıştır. Geri dönüşüm olan atıklarının atılmamsı için kilit mekanizması yerleştirerek daha güvenli olmasını sağlayabilirisiniz. CE kalite dayanıklılık sertifikası vardır. İmalat sırasında kullanılan malzeme birinci sınıf malzemesidir. 

Konteynerleri bir birinin içerisine kolaylıkla geçirebilirsiniz. Ekonomiktir.  Belediyelerin kendi illerinde sorumlu olduğu stickerları yapıştıra bilirler. Bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınana bilir. 4 adet tekerliği bulunur. 2 adet tekerliğinde fren sistemi var iken, diğerlerinde bulunmaz.  Geri dönüşüm aracına yüklemeniz için 2 adet metal tutacaklar vardır.


120 Litre İlaç Atığı İçin Kullanılan Sıfır Atık Geri Dönüşüm Konteynerleri 


Sıfır atık geri dönüşüm konteynerleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Sarı, kırmızı, turuncu, yeşil, kahve ve siyah renkleri bulunur. Altında iki adet büyük tekerlikler bulunur. İstediğin alana yerleştirme imkânı vardır. Tek kişi, rahatlıkla bir yerden başka bir yere götürebilir.  Kalpaklı olması da atıkların çevreye zarar vermesini engeller. İlaç atıkları için kullanılır. 

Eczanelerde ve sağlık kuruluşlarında kullanıma uygundur. CE kalite dayanıklılık sertifikası vardır.  Mevsimsel etkilerden ve kimyasal etkenlere karşı dayanıklıdır. Boyasında solma olmaz. Metal kısmında paslanma olayı olmaz. Güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Kilit sistemi ekleyerek de daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.