Yer Üstü Çöp Konteynerleri 


Yer üstü çöp konteynerleri genellikle restoran ve kefelerin karşısında kullanılır. Bunları diğerlerine ayıran özellik ise kaparlı olmayışıdır. Oynar başlığı sayesinde çöpleri attıktan sonra geri kapanır.  Metal malzemesi kullanıldığı için zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Kalabalık alanlarda daha çok kullanılır. Çevreyi rahatsız edebilecek koku salmaz.  

Araç yaklaştıktan sonra alt tabanına çatlarlı yerleştirilip uzaktan aracın arkasına dökülür. Böylelikle çevreyi de rahatsız etmez. Montaj yapıldıktan sonra kullanıma uygun hale getirilir. Tekerlekleri olmadığı için bir yerden başka bir yere taşımanız bir hayli zordur.  Yere tamamen bitişiktir. Çöp sularının dışa akması imkânsızdır. Kedi ya da köpek içlerine giremezler. TSE standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır.


3750 Litre Yer Üstü Çöp Konteynerleri 


3750 litre yer üstü çöp konteynerleri kullanımı çok pratik bir çöp depolama alanı diyebiliriz.  Tamamen uzaktan kumanda ile kontrol merkezi sağlayan bir üründür. Çöp arabası yaklaştığı zaman çatallar yardımıyla yukarıya kaldırılır. Daha sonra kumanda yardımıyla aşağı kapak açılarak çöplerin çıkmasını sağlar. Böylece çevreye kirlilik vermez. 

Alt kısmında kapak olduğuna rağmen çöplerin atıkları çevreyi kirletmez. TSE 1340 standartlarına uygun bir şekilde yapılmıştır. Sacları 2 mm kalınlığında olup, dış etkenlere karşı daha dayanıklı olması için ise elektro-statik malzemeleri kullanılmıştır. Ses geçirmeyen ince şeritler kullanılmıştır. Geniş depolama sayesinde her türlü ev atıkları, restoran atıklarını da kolaylıkla muhafaza edebilir.


3000 Litre Atık Kumbarası


Yer üstü çöp konteynerleri olup geri dönüşümü sağlayan bir çöp konteynerlerinden biri diyebiliriz. Metal ve rengi mavidir. İçerisinde atılan her türlü her atık geri dönüşüm için rahatlıkla kullanılabilir. Her atık dünya ekonomisine katkı sağlar. Sokak başlarında ve mahalle aralarında görmeniz mümkün. Doğayı koruduğu için çevre dostudur.
Kâğıt, plastik malzemeler gibi geri dönüşümü olan ürünleri rahatlıkla atabilirsiniz. Tepesinde tutmacı olduğu için bir yerden başka bir yere taşınabilir. Vinç yardımıyla kolaylıkla araca aktarılır.  TSE 1340 standartlarına uygun bir şekilde yapılmıştır. Sacları 2 mm kalınlığında olup, dış etkenlere karşı daha dayanıklı olması için ise elektro-statik malzemeleri kullanılmıştır.