• HİZMET DETAY

Metal Çöp Konteyner Üretimi

Metal Çöp Konteyner Üretimi

Çöp konteynerleri temizlik ve insanların sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çöp konteynerleri sayesinde çöpler ortalıkta bulunmamakta bu sayede de çevre hem düzenli olarak görülmekte hem de çevre temiz olarak kalmaktadır.

Çöp konteynerleri temizlik ve insanların sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çöp konteynerleri sayesinde çöpler ortalıkta bulunmamakta bu sayede de çevre hem düzenli olarak görülmekte hem de çevre temiz olarak kalmaktadır. Çöp konteynerleri çeşitli şekillerde olmaktadır. Bunlar metalden olabileceği gibi plastikten üretilmiş olan çöp konteynerleri de bulunabilmektedir. Bu iki konteynerlerin özellikleri göz önüne alındığında temizlik ve dayanıklılık açısından metal çöp konteynerlerinin daha avantajlı olduğu söylenebilir. Metal çöp konteynerleri sağlam bir madde olan metalden yapılmış olduğu için çok uzun bir süre kullanılabilir.

Bu konteynerlerin kırılması çatlaması gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Ayrıca bu çöp konteynerleri çocuklar tarafından da fazla oynanamamaktadır. Metal çöp konteynerleri çevre temizliliğinin sağlanmasına yardımcı olan bir üründür. Metal çöp konteynerleri çok dayanıklı olan sacdan korozyona dayanıklı olarak imal edilmektedir. Bu çöp konteynerlerin gövdesi tek parça olarak üretilmektedir. Arka ve ön kısımlarında da mukavemet arttırıcı pres baskılar uygulanmaktadır. Çöp kapağına ve gövdesine dayanıklılık kazandırmak için bu konteynerlere çapraz pres uygulaması yapılmaktadır. Metal çöp konteynerlerinin hacmi geniş olmalıdır.

Konteynerlerin taban sacı komplo kaynaklı olarak yapıldığından bu konteynerlerde sızdırmazlık en iyi şekilde sağlanmıştır. Metal çöp konteynerlerinde taban bölgesinde ağırlıktan dolayı çökmeyi önlemek için her türlü önlemler alınmış ve taba bölgesi kalın saclarla en iyi şekilde desteklenmiştir. Metal çöp konteynerlerin bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde taşınabilmesi için altında destekli olan dört adet teker bulunmaktadır. Bu tekerler her yöne dönebilen tekerlerdir. Bu tekerlerden bir tanesi de fren özelliğine sahiptir. Ayrıca bu tekerler civata ile bağlandığından istenildiği zaman sökülebilmektedir. Ayrıca metal çöp konteynerleri çöp arabaları tarafından kolay bir şekilde taşınabilmesi için yan taraflarına kollar yapılmıştır.

Görüldüğü üzere metal çöp konteynerleri yapılırken bütün her şey düşünülmüştür. Hem insanların sağlığı hem de çevrenin temizliği. Bunun yanında çöp arabalarının çöpleri rahat bir şekilde arabalara dökmesi için tüm her şey de düşünülmüştür. Büyük avantajlara sahip olan metal çöp konteynerleri büyük bir kesimin genel tercihidir.

DİĞER HİZMETLER
İletişim Bilgileri
+90 212 863 60 70
info@zeyrekkonteyner.com
+90 531 251 85 32
-