Plastik Çöp Konteynerleri

 

İnsanların yaşamaklarını rahat bir şekilde sürdürmeleri için sağlığı yerinde olması gerekir. Bundan dolayı yaşanılan yerlerde çevre temizliği de çok önemlidir. Çöp konteynerleri imdadınıza yetişir. Çevrenin temizliğini koruyan ve evsel atıkları bir arada toplayan araca çöp konteynerleri adı verilir.  Birçok çeşidi vardır. Bunların başında plastik çöp konteynerleri gelir.

 

Hammaddesi güneş ışınları, su, ani ıssı değişkenliği ve kimyasal etkenlere karşı kendini koruyabilecek özel yapılmış malzeme olan yüksek polietiliendirden kullanılarak imalat ediliyor. Böylelikle dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Plastik çöp konteynerleri genellikle sağlık sektöründe kullanılan atık deposu olarak bilinir. TSE damgalı ve birinci sınıf kaliteye sahiptirler. Maliyeti metallere göre daha uygundur. Zorlu hava şartlarına dayanıklıdır.660 LT. Plastik Çöp Konteynerleri

 

Plastik çöp konteynerleri dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarına, kimyasal etkenlere, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olması için özel malzemelerden yapılmıştır. ISO 9001:2008 ve ISO 9001:14001 numaralı kalite sertifikalarına göre imalat edilmiştir. TS EN 800 standartlarına uygun bir şekilde hazırlanır. Yapısında yüksek yoğunlukta HDPE maddesi vardır. Kırmızı, sarı, yeşil, siyah ve kahverengi bulunur. İstediğiniz renkte alma şansı sunuyor.

 

Boyalarında hiçbir şekilde solma olmaz. Kolay taşınması için iki taraflı tutacakları vardır. 4 tane tekerleğe sahiptir. Bu tekerlikler 360 derece dönebiliyor.  Arka tekerleklerinde fren varken, ön tekerleklerinde ise yoktur. Bu konteynerlerin içine Alkol, maya, sirke asit, amonyak gibi malzemeleri attığınız zaman dışarı ile temas ettirmez. Koku yapmaz.1100 LT. Pedallı Plastik Çöp Konteynerleri

 

Plastik çöp konteynerleri kullanım alanlarına göre modeli değişebiliyor. Bu model en çok tercih edilen modeldir.  Geniş olmasından dolayı daha fazla depolama alanı sunuyor. Güneş ışınlarına, kimyasal etkenlere, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olması için özel malzemelerden yapılmıştır. ISO 9001:2008 numaralı kalite sertifikalarına göre imalat edilmiştir. 

Sağlık açısından en alt kısmında pedalları vardır. Pedallara basıldığında ise kapağı otomatik açılır.   İç içe geçme özelliği sayesinde fazla yer kaplamaz. TS EN 840–6 standartlarına uygun bir şekilde hazırlanır. Kilit sistemi sayesinde depolamak istediğinizi içerisine attıktan sonra kilitleyebilirsiniz.