Ürün Bulunmamaktadır..

Dış Mekân Çöp Kovaları 


Çöp kovaları günümüzün her saatinde nerede olursanız olun görmeniz mümkün.  Evlerde ya da ofislerdeki atıkları depolamak için kullanılan önemli bir üründür. Dış mekân çöp kovaları adından da anlaşılacağı üzerine dış mekânlarda kullanıma uygun çöp kovalarıdır. Parklarda, bahçelerde, apartmanlarda ya da binek önlerinde kullanılır. 

Sade, desenli ve renk seçenekleri de mevcuttur. Ağız kısımları kapalı değildir. Plastik şişeler alüminyum kutuları, peçete, ıslak mendil ve kâğıtları atmak için kullandığınız atık çöp kovarlı diyebiliriz. Dış mekân çöp kovaları metallerden yapılmıştır. Sebebi ise mevsimsel etkenlerden ve dış etkenlerin sebep olduğu durumlardan dolayı dayanıklı olması için yapılmıştır. Çöp kovaları genellikle çöplerin toplandığı alandır. Bunları da bir arada toplayan ise konteynerleradır.


Ahşap Dekorlu Çöp Kovası


Dış mekân çöp kovaları modelinden biridir. Kolay taşınabilir.  Boyu 70 cm, eni 36 cm, ağız genişliği ise 56 cm olarak tasarlanmıştır. Bulunduğu ortamlarda uyum saylayan bir tasarım harikasıdır. Ahşap tahtalarla işlenmiş bir modern görünüme sahiptir. 

Sağlı ve sollu olarak LED ışıklandırma sistemi vardır. Gece bulunduğu yeri aydınlatmayı sağlar. Pek fazla atık bünyesine bulundurmadığı için belli sürelerde içerisini boşaltılması gerekir. DKP sacdan imalat edildiği için dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Elektrostatik boya kullanıldığı için renklerde solma durumu yaşanmaz. Kilit sistemi sayesinde çöplerin dökülmesini engelleyebilirisiniz. Ağız kısmı küçük olmasından dolayı kedi, köpek, kuş gibi hayvanların girmesine engel olunur.


2124 Ahşap Dekorlu Çöp Kovası


Dış mekân çöp kovaları modelinden biridir. Taşıması çok kolaydır. Boyu 70 cm, eni 50 cm, ağız genişliği ise 36 cm olarak tasarlanmıştır. Bulunduğu ortamlarda uyum saylayan bir tasarım harikasıdır. Üzerine işlenmiş olan ahşap hem zarafetin hem de hijyenin temsilidir. Eşit aralılarla dikkatli bir şekilde döşenmiş olup, renk seçenekleri de mevcuttur. 

Görsel açısından modern bir görünüme sahip olması dış mekânlarda tercih sebeplerinden birini oluşturuyor. Dış etkenlere dayanıklı olması çocuk parkalar da kullanıma daha elverişli kılıyor. DKP sacdan imalat edildiği için dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ağız kısmı kapalı olması ve otomatik kapanması hijyen açısından önemlidir.